Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що в країні не скасовуватимуть заходи до Дня перемоги 9 травня через коронавірус і вважає, що людей повинен оберігати бог.

Слова президента передає білоруське видання «БелТа».

Лукашенко зазначив, що підготовка до 9 травня продовжується і ніякі заплановані заходи не скасовуються. 

«Більше, ніж Білорусь, жодна країна не постраждала (у Другій світовій війні — ред.). Наша країна була стерта з обличчя планети, у нас кожна третя людина загинула, і багато людей каліками повернулися з війни … Тому бог повинен нас оберігати від коронавірусу, ми вже багато населення втратили», — заявив Лукашенко.

Він додав, що країну треба підготувати до святкувань і зазначив, що також збирається відвідати парад в Москві до Дня перемоги.

«Звісно поїду, якщо вже з Білорусі ніхто не приїде в Москву, то хто ж тоді поїде? Зрозуміло, що з України ніхто не поїде», — зазначив президент. 

За офіційними даними, в Білорусі станом на 27 березня виявили 94 випадки коронавірусу, 32 людини — одужали. 

Раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко виступив проти повернення до країни громадян, які виїхали після попередження про пандемію коронавірусу.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: