Президент Білорусі Олександр Лукашенко виступив проти повернення до країни громадян, які виїхали після попередження про пандемію коронавірусу.

Слова глави держави цитує білоруське видання «БелТа».

Він звернув увагу на те, що багато білорусів полетіли на відпочинок, знаючи, що у світі складна ситуація через пандемію і багато країн закривають свої кордони.

«Ми вже гамором кричимо: не їдьте за кордон, побудьте вдома. Ні, все одно сунуть туди. Тим, хто виїхав після наших попереджень, — ніяких чартерів. Нехай там і сидять, якщо туди виїхали», — заявив Лукашенко.

Водночас він уточнив, що розуміє поодинокі випадки, коли треба виїхати і вирішувати якісь питання: «З МЗС нехай погоджують, виїжджають, тоді ми будемо за них відповідати».

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику! 

За останніми даними, у світі від початку спалаху пандемії коронавірусу SARS-CoV-2 інфікувались 307 280 людей. Загалом померли 13 049, ще 92 376 людей одужали.

Станом на ранок 22 березня в Україні офіційно підтверджені 47 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (25), Житомирській (2), Київській (4), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (2), Львівській (1), Тернопільській (1) областях і в Києві (9).

Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій.

Поділитись: