ENRU

«ДНР» закликають показати відео з утримуваним у них українцем Асєєвим

Організація зі звільнення військовополонених «Патріот» закликає бойовиків самоназваної «ДНР» показати відео з утримуваним українським журналістом Станіславом Асєєвим, аби переконатися, що він живий.

Про це повідомив координатор групи Олег Котенко, передає «Радіо Свобода».

«Ми наполягаємо на тому, щоб його показали в інтерв’ю. Тобто, його зізнання або щось інше. Не важливо що, нам потрібно бачити, що він живий. Тому що були такі моменти, коли людину били, і були летальні випадки», – сказав Котенко.

За його словами, три тижні тому група отримала інформацію про сильне побиття Асєєва і про те, що до нього викликали лікаря. За останніми даними бойовиків, які отримала група, стан здоров’я Асєєва покращився.

Раніше повідомлялося, що Асєєва арештовано, проти нього незаконно порушена карна справа так званою генеральною прокуратурою самоназваної «ДНР».

20 червня головами журналістських спілок України та Росії зроблена спільна заява із закликом до якнайшвидшого з’ясування долі українського журналіста Станіслава Асєєва. Документ підписали під час конференції ОБСЄ у Відні.

28 липня у «ДНР» повідомили журналістам РФ про місце утримання українця Асєєва.

Асєєв писав матеріали про життя на окупованому Донбасі для видань «Українська правда», «Дзеркало тижня» і видання «Тиждень», також вів власний блог у Facebook під псевдонімом Станіслав «Васін». За даними журналіста Рахманіна, Асєєву — 27 років.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram