Війна

У «ДНР» повідомили журналістам РФ про місце утримання українця Асєєва

28 липня, 2017 16:31
Війна/У «ДНР» повідомили журналістам РФ про місце утримання українця Асєєва
Зберегти
Вигляд
Так зване Міністерство закордонних справ «ДНР» повідомило про місце утримання українського журналіста Станіслава Асєєва. Це сталося після заяви Спілки журналістів Росії, у якій підтверджується, що Асєєва затримали бойовики «ДНР»

Так зване Міністерство закордонних справ «ДНР» повідомило про місце утримання українського журналіста Станіслава Асєєва. Це сталося після заяви Спілки журналістів Росії, у якій підтверджується, що Асєєва затримали бойовики «ДНР».

Про це йдеться у повідомленні Спілки.

Зазначається, що бойовики «ДНР» направили листа до Спілки журналістів РФ з інформацією про долю Асєєва.

Раніше повідомлялося, що Асєєва арештовано, проти нього незаконно порушена карна справа так званою генеральною прокуратурою самоназваної «ДНР».

Зазначимо, що на зустрічі в Мінську представники бойовиків на Донбасі не підтвердили затримання журналіста Асєєва.

20 червня головами журналістських спілок України та Росії зроблена спільна заява із закликом до якнайшвидшого з’ясування долі українського журналіста Станіслава Асєєва, який зник у Донецьку в червні. Документ підписали під час конференції ОБСЄ у Відні.

Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch закликала бойовиків негайно звільнити українського журналіста та публіциста Станіслава Асєва, який жив у Донецьку з моменту окупації, писав для українських ЗМІ під псевдонімом Станіслав «Васін», і зник на окупованій території у червні 2017 року.

Асєєв писав матеріали про життя на окупованому Донбасі для видань «Українська правда», «Дзеркало тижня» і видання «Тиждень», також вів власний блог у Facebook під псевдонімом Станіслав «Васін». За даними журналіста Рахманіна, Асєєву — 27 років.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини