На окупованій території Донбасу бойовики цілилися з 12,7-мм кулемета в автомобіль спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

На окупованій території Донбасу бойовики цілилися з 12,7-мм кулемета в автомобіль спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Про це повідомляє прес-центр Організації.

Патруль СММ, що складався з двох бронемашин і шести членів, був зупинений озброєними людьми на блокпосту поблизу контрольованого «ДНР» населеного пункту Верхньошироківське (колишній Жовтень, в 29 км на північний схід від Маріуполя) о 09:57.

Зазначається, що поки патруль чекав можливості проїхати через блок-пост співробітники місії помітили частково прикритий крупнокаліберний кулемет (калібр 12,7 мм) в десяти метрах від першого патрульного автомобіля.

«За кілька хвилин двоє чоловіків у військовій формі підійшли до кулемета, перезарядили боєприпаси і направили його безпосередньо на перший патрульний автомобіль СММ. Потім, коли озброєні люди переміщали кулемет в бік військового автомобіля (Ford Transit, пофарбованого в камуфляж), вони зупинилися і навели приціл на перший патрульний автомобіль СММ з 3-метрової відстані», — йдеться в повідомленні.

Патруль покинув це місце о 10:16, продовживши, як і планувалося, рух углиб неконтрольованої Україною території. Згодом, група повернулася до Маріуполя. Представники місії поінформували про інцидент Спільний центр по контролю і координації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Щоб зберігати мир, його потрібно спершу досягти», — інтерв'ю з керівником спостережної місії ОБСЄ Александром Хугом

Раніше бойовики «ЛНР» засліпили камеру ОБСЄ, встановлену для фіксації обстрілів. 

Нагадаємо, 23 квітня близько у районі підконтрольного бойовикам н. п. Пришиб Луганської області підірвався автомобіль СММ ОБСЄ. Внаслідок підриву автомобіля загинув громадянин США, парамедик Джозеф Стоун, поранень дістали громадяни Німеччини та Чеської республіки. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: