Бойовики обстріляли зі стрілецької зброї контрольний пункт в’їзду-виїзду «Майорськ» у Донецькій області на лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Бойовики обстріляли зі стрілецької зброї контрольний пункт в’їзду-виїзду «Майорськ» у Донецькій області на лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба.

Обстріл стався близько першої години ночі.

«Постріли здійснювалися зі стрілецької зброї (СВД) з боку н.п. Горлівка в напрямку КПВВ та контрольного поста «Майорськ», де несуть службу прикордонники разом з військовослужбовцями Збройних сил», — йдеться у повідомленні.

Постраждалих немає. Військовослужбовці перебували в укритті, вогонь у відповідь не відкривали.

Як повідомлялося, протягом минулої доби, 9 травня, у зоні бойових дій на Донбасі на всій лінії зіткнення тривали інтенсивні бойові дії

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кінець АТО: що чекає на Донбас із початком операції Об'єднаних сил

30 квітня Петро Порошенко оголосив про офіційне завершення формату Антитерористичної операції на території Донбасу і перехід до операції Об'єднаних сил.

Таким чином на сході України позпочалася операція Об'єднаних  сил на чолі з командувачем і Об'єднаним штабом.

Об'єднаний оперативний штаб уже діє в системі Генштабу. Йому підпорядковуються не тільки підрозділи Збройних сил, але й усі силові структури, що перебувають на території Донецької та Луганської областей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Командувач Об'єднаного оперативного штабу:   хто такий Сергій Наєв

Після набуття чинності президентського закону про реінтеграцію Донбасу саме на Об'єднаний оперативний штаб покладаються повноваження щодо регуляції ситуації у зоні бойових дій на сході України, замість штабу АТО.

Поділитись: