Представники самоназваної «ЛНР» вимагають, аби міжнародні організації фінансували відкриття пункту пропуску у Золотому на Луганщині, це одна із трьох умов бойовиків.

Представники самоназваної «ЛНР» вимагають, аби міжнародні організації фінансували відкриття пункту пропуску у Золотому на Луганщині, це одна із трьох умов бойовиків.

Про це в ефірі Громадського повідомив заступник керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Клименко.

За його словами, бойовики висунули три умови для відкриття пункту пропуску.

«Сторона ЛНР відкриє пункт пропуску у Золотому за трьох умов. По-перше, відкриття пункту пропуску відбудеться одночасно з відкриттям пункту в Щасті. По-друге, це відведення військ в районі Станиці-Луганської. І по третє, «Золоте» буде відкрите за фінансової підтримки міжнародний організацій», — повідомив він.

Водночас, пояснив Клименко, ОБСЄ І Червоний Хрест проінформували, що в їх мандаті не прописано і вони не можуть фінансувати відкриття пункту пропуску.

«Червоний лише помже фінансувати відкриття встановлення намету для обігріву, медичної домого, можуть закупити чай, каву, воду», — пояснив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На візку через пункт пропуску: як люди з інвалідністю долають лінію розмежування

Нагадаємо, 18 жовтня Тристороння контактна група в Мінську домовилась про відкриття пункту пропуску «Золоте» в Луганській області.

«Золоте» має стати першим пропускним пунктом для транспорту у Луганській області. Поки на Луганщині з окупованої частини на підконтрольну Україні можна потрапити лише через Станицю-Луганську через пішохідний міст. Він у поганому стані. ОБСЄ повідомляло, що з моста падають люди.

У п'ятницю голова Луганської облдержадміністрації Юрбій Гарбуз повідомив, що бойовики зірвали відкриття контрольно-пропускного пункту «Золоте».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хуг про відкриття КПВВ «Золоте»: Будь-яка дорога на лінії зіткнення повинна бути відкрита

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile