Народний депутат України від «Опозиційного блоку» Вадим Новинський заявив, що депутатів Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна виключили з фракції «Опозиційного блоку» за порушення статуту партії.

Про це Новинський повідомив журналістам у кулуарах Ради 20 листопада.

Новинський наголосив, що у Юрія Бойка не було підстав і повноважень для створення спільно з головою партії «За життя» Вадимом Рабіновичем так званої «Опозиційної платформи — За життя».

«Через те, що Юрій Бойко і Сергій Льовочкін порушили статут нашої партії, за співпрацю з владою, за зраду інтересів наших виборців вони більше не є членами нашох фракції», — заявив депутат.

За його словами, фракція «Опоблоку» більшістю голосів (22 людини) не схвалила «свавільну діяльність» Бойка.

Також Новинський сказав, що фракція закликала політраду партії «Опозиційний блок» якнайскоріше скликати з’їзд партії для обговорення ситуації, що склалася.

20 листопада співголова депутатської фракції парламенту «Опозиційний блок» Олександр Вілкул заявив у Верховній Раді, що народних депутатів Юрія Бойка та Сергія Льовочкіна виключили зі складу фракції.

Нагадаємо, 9 листопада у кулуарах Верховної Ради член парламентської фракції «Опозиційний блок» Юрій Бойко та лідер партії «За життя» Вадим Рабінович підписали угоду про створення політичної партії «Опозиційна платформа — За життя».

Пізніше рада новоствореної політичної платформи «Опозиційна платформа — За життя» висунула кандидатуру Юрія Бойка для участі в президентських виборах.

/Лев Коротаєвський

Поділитись: