На так званих виборах глави у самоназваній «ДНР», які заплановані на 11 листопада, мешканцям самоназваної «ДНР» пропонують голосувати з допомогою паспорта громадянина України «з відміткою про реєстрацію на території «ДНР». Про це йдеться у заяві так званого «Центрвиборчкому «ДНР».

У повідомленні не уточнюється, хто саме має поставити так звану «відмітку»: чи бойовики чи влада України.

Водночас так званий депутат «ДНР» Владислав Бердичівський у своєму Telegram-каналі повідомив, що мається на увазі «відмітка українського органу, яка «свідчить про реєстрацію на підконтрольній «ДНР» (окупованій) території Донецької області».

Як повідомив у вересні виданню «Новости Донбасса» речник Держприкордонслужби Олег Слободян повідомив, що українські паспорти з будь-якими відмітками бойовиків є недійсними, оскільки ці позначки не передбачені жодним законодавчим актом України.

Раніше «Новая газета» повідомляла, що перед «виборами» у «ДНР» їдуть російські куратори. Згодом стало відомо, що помічник президента РФ Володимира Путіна Владислав Сурков, який є куратором так званої «ДНР» від Кремля, обговорив майбутні «вибори» у республіці з «виконувачем обов’язків глави «ДНР» Денисом Пушиліним.

Нагадаємо, 31 серпня унаслідок вибуху в ресторані «Сепар» загинув ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 фактів про загиблого ватажка самопроголошеної «ДНР» Олександра Захарченка

Унаслідок замаху на ватажка бойовиків так званої «ДНР» Олександра Захарченка 12 людей отримали травми та загинув охоронець Захарченка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нове керівництво «ДНР»: що відомо про міністрів самоназваної «республіки»

Після Захарченка ватажком самоназваної республіки став Денис Пушилін.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile