Червоним позначено лінію зіткнення на Донбасі
На контрольно-пропускному пункті біля окупованої Горлівки від серцевого нападу померли троє пенсіонерів. Про це заявила так звана «влада» міста.

Глава так званої «адміністрації» окупованої Горлівки Іван Приходько заявив, що померли троє чоловіків 1939, 1949 та 1959 років народження.

Поблизу пропускного пункту «Горлівка» на окупованих територіях розташований український пункт пропуску «Майорське». За добу 9 січня через український КПВВ «Майорське» пройшли 4200 осіб та проїхали 640 машин.

Нагадаємо, що 5 січня під час перетину лінії розмежування на КПВВ «Станиця Луганська» та «Майорське» в очікуванні переходу померли літні чоловік та жінка.

З 29 грудня 2018 року у зоні бойових дій на Донбасі запроваджено режим тиші відповідно до домовленостей безпекової підгрупи Тристоронньої контактної групи.

У перший день режиму тиші на Донбасі бойовики двічі обстрілювали позиції українських військових. Із забороненої Мінськими угодами зброї вогонь не відкривався. Ніхто не постраждав. 31 грудня бойовики порушили режим тиші на Донбасі. Двоє було поранених.

Українська сторона зазначила, що цей режим тиші треба максимально використати для ремонту пошкоджених об'єктів критичної інфраструктури.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile