Технології

Boston Dynamics почне продавати роботів у 2019 році

12 травня, 2018 13:41
Технології/Boston Dynamics почне продавати роботів у 2019 році
Зберегти
Вигляд
Компанія Boston Dynamics у 2019 році почне продавати роботів,  повідомив її засновник Марк Райберт.

Компанія Boston Dynamics у 2019 році почне продавати роботів,  повідомив її засновник Марк Райберт.

У продаж надійде чотириногий робот SpotMini. У 2018 році компанія планує виробити сто роботів для комерційної реалізації.

Скільки він буде коштувати, поки невідомо.

Як повідомлялося, компанія Boston Dynamics навчила людиноподібного робота Atlas самостійному бігу, техніка якого цілком схожа на людську.

Раніше Boston Dynamics показали як Atlas робить сальто. Перед там компанія презентувала оновлену версію іншого робота — SpotMini, який отримав плавнішими рухи та яскраво жовті захисні панелі.

Boston Dynamics заснував у 1992 році фахівець з робототехніки Марк Райберт. До складу компанії ввійшла група інженерів MIT (Массачусетський технологічний інститут). У грудні 2013 року її придбала Google Inc., яка пізніше змінила назву на Alphabet. Улітку 2017-го компанію придбав японський концерн SoftBank. Одним із замовників Boston Dynamics була оборонно-дослідницька компанія DARPA. 

Про компанію заговорили завдяки одразу декільком розробленим нею роботам. Ще у 2005 році її інженери створили чотириногого робота BigDog — далекого пращура SpotMini, що був здатний переносити до 150 кілограмів вантажу зі швидкістю до 6,4 кілометра на годину, й долати ухил до 35 градусів.

Увагу також привернув схожий на людину Atlas. Він міг пересуватися перетятою місцевістю на двох ногах і брати «руками» вантажі. 

Раніше ми розповідали, що NASA планує відправити на Марс рої «роботів-бджіл».

А Студенти з США відкрили ресторан із повністю роботизованою кухнею.

Пов`язані новини