У брата екс-очільника Одеської області Міхеіла Саакашвілі Давида у квітні 2017 року закінчилися підстави для перебування в Україні

У брата екс-очільника Одеської області Міхеіла Саакашвілі Давида у квітні 2017 року закінчилися підстави для перебування в Україні. А особа, яка не має таких підстав і самостійно не залишає територію держави, має бути примусово видворена з України.

Про це повідомляє Державна міграційна служба.

У відомстві відзначили, що інформацію про законне скасування дозволу на працевлаштування та посвідки на проживання Давида Саакашвілі поширив 16 квітня у соцмережах його брат Міхеіл.

«Відразу після скасування підстав для перебування в Україні згадана особа зобов'язана була залишити територію України, однак цього зроблено не було, що є проявом неповаги та порушенням українського законодавства», — йдеться у повідомленні.

Згідно з інформацією ДМС, стосовно Давида Саакашвілі було винесено рішення про повернення.

«Відповідно до закону та прийнятого рішення, порушник повинен залишити територію України, тобто виїхати до будь-якої країни світу, в інакшому випадку його за рішенням суду може бути примусово видворено до країни громадянської належності», — наголосили у прес-службі ДМС.

Раніше повідомлялось, що вранці 2 серпня у Києві співробітники поліції затримали брата Міхеіла Саакашвілі. Згодом стало відомо, що Давида Саакашвілі доставили до міграційної служби у Печерському районі і що його планують вислати з України.

ЧИТАЙТЕ: «Брат-2»: Що відомо про Давида Саакашвілі та його затримання.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile