УКРАЇНА

Брата Саакашвілі доставили до міграційної служби для депортації – поліція

2 вересня, 2017 14:50
УКРАЇНА/Брата Саакашвілі доставили до міграційної служби для депортації – поліція
Зберегти
Вигляд
Брат екс-президента Грузії, екс-голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі Давид знаходиться у Печерському районному відділі Державної міграційної служби на вулиці Суворова 14/12, його планують вислати з України.

Брат екс-президента Грузії, екс-голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі Давид знаходиться у Печерському районному відділі Державної міграційної служби на вулиці Суворова 14/12, його планують вислати з України.

Про його місцезнаходження повідомляється на сторінці партії Міхеіла Саакашвілі «Рух нових сил».

У свою чергу, директор департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко повідомив агентству «Інтерфакс-Україна», що співробітники Національної поліції в Києві «не затримували, а доставили» Давида Саакашвілі в органи Державної міграційної служби з тим, щоб він покинув територію України, оскільки його дозвіл на проживання було анульовано на підставі того, що раніше його позбавили дозволу на роботу в Україні.

За словами Шевченка, Державна міграційна служба скасувала дозвіл на проживання в Україні Давида Саакашвілі в березні 2017 року на підставі отриманої інформації від Державної служби зайнятості про анулювання дозволу на працевлаштування. «Ще тоді він був належним чином поінформований про відсутність підстав для проживання в Україні. Але він у встановлений законом термін територію нашої країни не покинув і перебував на території країни незаконно», – сказав директор департаменту комунікації МВС України.

Як повідомляє колишній заступник генпрокурора, а нині член партії «Рух нових сил» Давід Сакварелідзе, Давида Саакашвілі затримали поблизу його дому щонайменше 10 силовиків і «запросили поїхати до Авакова» (глави МВС Арсена Авакова – ред.) до Міністерства внутрішніх справ України на вулиці Богомольця, 10. Сакварелідзе також заявив, що наразі у Давида є всі необхідні документи, які дозволяють йому проживати в Україні.

Раніше повідомлялось, що вранці 2 серпня у Києві співробітники поліції затримали брата Міхеіла Саакашвілі.

26 липня Порошенко своїм указом позбавив  Саакашвілі   українського громадянства. Пізніше президент пояснив це тим, що з Міграційної служби надійшли документи, що при подачі на громадянство Саакашвілі була подана неправдива інформація.

У цей час сам екс-глава Одеської ОДА перебував за кордоном, згодом Саакашвілі заявив, що 10 вересня приїде в Україну з Польщі.

Також повідомлялося, що Мін’юст Грузії сподівається на видачу Саакашвілі після повернення до України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дав і взяв: чому Порошенко позбавив громадянства Саакашвілі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# депортація
Пов`язані новини