У США кінокомпанія Бреда Піта Plan B Entertainment разом з колегами з Annapurna Pictures знімуть фільм за розслідуванням про сексуальні домагання у Голлівуді.

У США кінокомпанія Бреда Піта Plan B Entertainment разом з колегами з Annapurna Pictures зніме фільм за розслідуванням про сексуальні домагання у Голлівуді.

Про це повідомляє Reuters.

Кіновиробники вже придбали права на фільм у журналістів New York Times, які першими опублікували розслідування про домагання, зокрема, і з боку продюсера Харві Вайнштейна. Історія журналістів спровокувала масштабний рух проти домагань #MeToo у США, а також виграла Пулітцерівську премію.

Очікується, що фільм не буде акцентувати увагу саме на особі Вайнштейна. Скоріше за все, це буде історія про журналістів, які проводили розслідування та шукали підтвердження випадкам домагань в американській кіноіндустрії.

Хвиля звинувачень у сексуальних домаганнях в Голлівуді почалася після публікації New York Times про домагання з боку продюсера Харві Вайнштейна. Зокрема, продюсера звинуватили акторки Анджеліна Джолі й Гвінет Пелтроу. Пізніше голлівудська акторка Макгоун звинуватила Вайнштейна в зґвалтуванні.

Через велику кількість заяв щодо сексуальних домагань у Лос-Анжелесі заявили, що створять підрозділ з розслідувань сексуальних домагань у Голлівуді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #ЯТакож: як жінки в США почали всесвітній флешмоб проти домагань.

6 грудня 2017 року TIME обрав персоною року колективного «порушника мовчання» — тих, хто відкрито заявив світові про домагання, зокрема, в Голлівуді.

Поділитись: