Американський бренд одягу Supreme створив футболки із зображеннями жінок, які звинуватили президента Дональда Трампа у сексуальних домаганнях.

Загалом на одязі 19 різних облич. 18 з них — це жінки, які заявили, що стали жертвами домагань Трампа. Ще одна — відома порноакторка Стормі Деніелс (справжнє ім’я якої Стеффані Кліфорд). Вона мала стосунки з Трампом, а згодом ЗМІ дізналися, що адвокат Трампа їй платив за приховування цієї інформації.

У Supreme запустили таку ініціативу напередодні проміжних виборів у США, які відбудуться 6 листопада. На них обиратимуть 435 членів Палати представників та 33 сенаторів. Ці вибори можуть вплинути як на місцеву політику, так і на політичну ситуацію у Конгресі, де демократи змагаються за крісла з республіканцями.

Усі гроші з проданих футболок пообіцяли спрямувати до Центру демократії — засновану у Нью-Йорку організацію, яка вважає своєю місією «перетворити культурний вплив на політичну владу».

У 2016-му повідомлялося, що Трампа звинуватили в домаганнях вже 12 жінок.

Нагадаємо, адвокат Трампа Майкл Коен подав до суду на порноакторку Стеффані Кліффорд (Стормі Деніелс) через розголошення інформації про її стосунки з Дональдом Трампом.

Пізніше сама Кліффорд розповіла про погрози через розголошення її зв'язку з Трампом.

Кліффорд подала позов до Верховного суду Лос-Анджелеса, в якому заявила, що укладена нею угода про нерозголошення інформації про зв'язки з Трампом недійсна. У цьому ж позові вона повідомила про те, що зв'язок з Трампом у неї був в 2006-2007 роках.

Поділитись: