Поліція Великої Британії спільно з в’єтнамськими правоохоронцями ідентифікувала тіла 39 людей, яких знайшли у вантажівці.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби поліції графства Ессекс.

Правоохоронці повідомили відповідну інформацію родичам загиблих.

Раніше повідомлялось, що у В’єтнамі поліція заарештувала вісім людей у зв’язку з загибеллю 39 осіб у вантажівці у Ессексі.

Нагадаємо, 23 жовтня у Великій Британії виявили вантажівку з 39 тілами. Спочатку вважали, що загиблі були громадяни Китаю, однак потім з'ясували, що вони були громадянами В'єтнаму. Люди перебували в рефрижераторі й, найімовірніше, замерзли на смерть. Виявилося, що вантажівка належить ірландській компанії Global Trailer Rentals Ltd (GTR).

Поліція заарештувала 23-річного водія вантажівки Мо Робінсона. Йому висунули 41 звинувачення, включаючи 39 звинувачень у ненавмисному вбивстві, змову з метою торгівлі людьми та змову з метою сприяння нелегальній міграції.

Пізніше поліція затримала двох підозрюваних: 38-річних чоловіка і жінку з міста Уоррінгтон. Їх заарештували за підозрою в змові з метою нелегального ввезення та торгівлі людьми та ненавмисному вбивстві 39 осіб.

Поділитись: