У В’єтнамі поліція заарештувала вісім людей у зв’язку з загибеллю 39 осіб у вантажівці у графстві Ессекс (Велика Британія).

Про це повідомляє Rеuters.

Зазначено, що поліція В’єтнаму розслідує подію як інцидент з контрабандою, а не як випадок торгівлі людьми.

«З огляду на те, що ми дізналися від підозрюваних, ми будемо активно починати розслідування, спрямовані на боротьбу і викорінення цих кіл, які незаконно доставляють людей в Британію», — сказав начальник місцевої поліції.

Нагадаємо, 23 жовтня у Великій Британії виявили вантажівку з 39 тілами. Спочатку вважали, що загиблі були громадяни Китаю, однак потім з'ясували, що вони були громадянами В'єтнаму. Люди перебували в рефрижераторі й, найімовірніше, замерзли на смерть. Виявилося, що вантажівка належить ірландській компанії Global Trailer Rentals Ltd (GTR).

Поліція заарештувала 23-річного водія вантажівки Мо Робінсона. Йому висунули 41 звинувачення, включаючи 39 звинувачень у ненавмисному вбивстві, змову з метою торгівлі людьми та змову з метою сприяння нелегальній міграції.

Пізніше поліція затримала двох підозрюваних: 38-річних чоловіка і жінку з міста Уоррінгтон. Їх заарештували за підозрою в змові з метою нелегального ввезення та торгівлі людьми та ненавмисному вбивстві 39 осіб.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile