Світ

The Times написало про «громадянську війну в Україні», посольство вимагає негайно виправити помилку

Посольство України у Великій Британії
Світ/The Times написало про «громадянську війну в Україні», посольство вимагає негайно виправити помилку
Зберегти
Вигляд
Посольство України у Великій Британії вимагає у редакції видання The Times виправити фразу «громадянська війна в Україні» в одній із публікацій.

«На 5-му році війни з Росією, на жаль, ми маємо нагадувати The Times, провідному джерелу, що в Україні немає громадянської війни, а є пряма російська агресія, яка призвела до анексії Криму і війни на Донбасі, де українські солдати борються проти 40-тисячної російської армії. Виправте статтю негайно!», — йдеться у повідомленні посольства.

Крім того, посолка України у Британії Наталія Галібаренко надіслала листа автору статті, редактору розділу «Здоров’я» Крісу Сміту із вимогою виправити некоректу інформацію.

Матеріал з фразою про «громадянську війну в Україні» опублікували на сайті The Times 8 лютого. Стаття присвячена темі стрімкого поширення кору в Європі. Зокрема, у публікації зазначено, що в Україні зареєстрували найбільшу кількість випадків захворювання серед європейських країн. Однією з причин такого високого показника захворюваності автор називає «громадянську війну в Україні».

«Важко простежити логіку, яка перевела автора статті на зв’язок Російської агресії проти України до спалаху кору», — додали в українському посольстві.

Раніше британська газета The Times надрукувала карту Росії з Кримом, а чеський державний перевізник розробив щоденники з «російським» Кримом. Також американський телеканал CNN назвав Сімферополь російським містом.

Пов`язані новини