Британський консорціум VentilatorChallengeUK, сформований групою аерокосмічних, автомобільних і конструкторських компаній для виробництва апаратів штучної вентиляції легень, оголосив про припинення роботи.

Про це повідомляє Reuters.

У консорціумі кажуть, що британським медикам уже вистачає апаратів ШВЛ, а тому в їхньому подальшому виробництві немає потреби. За час існування VentilatorChallengeUK створив загалом понад 13 тисяч пристроїв.

«Ми допомогли забезпечити британській Національній службі охорони здоров’я постійний доступ до необхідної кількості апаратів штучної вентиляції легень», — зазначив керівник консорціуму Дік Елсі.

VentilatorChallengeUK було створено групою компанії 30 березня після закликів прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона до великих компаній допомогти з виробництвом апаратів ШВЛ для країни.

Ще в травні консорціум оголошував про нарощування темпів виробництва на тлі ймовірної другої хвилі епідемії коронавірусу.

Як зазначає Reuters, британський уряд раніше вважав, що системі охорони здоров’я країни потрібно 30 тисяч апаратів ШВЛ, хоча на практиці потреби в такій їх кількості наразі не виникло.

Станом на 5 липня, як засвідчують дані Університету Джонса Гопкінса, коронавірусною хворобою у Великій Британії хворіли чи хворіють майже 287 тисяч людей — це сьомий показник у світі й перший у Європі. Від COVID-19 померли понад 44 тисячі британців.

А у світі з початку пандемії COVID-19 виявили у 11 млн 386 тисячі 560 людей, з них 6 млн 445 тисяч 57 пацієнтів одужали та 533 581 — помер від ускладнень. Продовжують лікуватися понад 4 мільйони людей.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: