Велика Британія планує запровадити санкції проти наближених до Путіна російських олігархів на тлі скандалу з отруєнням у Солсбері та хімічної атаки у Сирії.

Велика Британія планує запровадити санкції проти наближених до Путіна російських олігархів на тлі скандалу з отруєнням у Солсбері та хімічної атаки у Сирії.

Про це повідомляє The Sunday Times.

«Ми розглядаємо різні варіанти заходів, які можуть бути вжиті», — повідомила газеті прем’єрка Тереза Мей та додала, що «друзі Путіна» можуть зіткнутися з подальшими економічними санкціями.

За словами Мей, влада Британії при запровадженні санкцій орієнтуватиметься на тих олігархів, які мають «незаконні фінанси» у Лондоні.

Нагадаємо, що у Сполучених Штатах запровадили санкції проти російських олігархів, наближених до президента Росії Володимира Путіна у справі щодо втручання Москви в президентські вибори 2016 року.

Після нових санкцій США у Росії курс долара уперше з листопада 2017-го перевищив 60 рублів.

У ніч на 14 квітня США, Велика Британія та Франція завдали удару по Сирії. Трамп назвав удари США та союзників по Сирії «досконалою місією».

Удари США, Великої Британії та Франції по Сирії підтримали в НАТО. Україна також підтримала удари США, Британії та Франції по Сирії.

МЗС Росії відреагувало на удари по хімоб'єктах у Сирії. Росія скликала екстрене засідання Радбезу ООН через удари по Сирії, однак Радбез ООН відхилив проект резолюції Росії щодо авіаударів в Сирії.

Росія у відповідь на удар по Сирії заявила, що готує кібератаку на Британію.

15 квітня Сполучені Штати заявили, що готуються знову ввести санкції проти Росії у зв'язку з хімічною атакою у Сирії.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile