Лист прем’єрки Британії Терези Мей, який сповіщав Брюссель про офіційний початок виходу країни зі складу Євросоюзу, коштував майже тисячу фунтів — близько 38 тисяч гривень.

Лист прем’єрки Британії Терези Мей, який сповіщав Брюссель про офіційний початок виходу країни зі складу Євросоюзу, коштував майже тисячу фунтів — близько 38 тисяч гривень.

Про це повідомляє Independent.

Лист до голови Євроради Дональда Туска у Брюссель супроводжували два держслужбоці, які їхали залізницею Eurostar у бізнес-прем’єр-класі. Кожен квиток коштував по 491,5 фунтів за місце. Ще по 1,5 фунту довелося сплатити за бронювання квитка.

У виданні пожартували, та повідомили, що «для листа окремого місця не замовляли».

Наголошується, що квитки на потяг до Брюсселя можна було б замовити і за 29 фунтів, якби їх купували заздалегідь, та не у бізнес-прем’єр-клас. Також Британія б зекономила кошти, якби відправила лист поштою, яка б доставила його до Бельгії вже наступного дня. І така послуга обійшлася би Терезі Мей в 6,45 фунтів.

Двоє держслужбовців доставили та передали листа послу Британії в Євросоюзі Тіму Барроу, який передав його Дональду Туску.

«Ми вже встигли скучити за вами. Дякую і до побачення», — усе, що сказав Туск, коли йому принесли листа.

У листі Терези Мей до Брюсселя йшлося про те, що Велика Британія не відмовляється від цінностей ЄС, навіть якщо має намір вийти з його складу, а також це не є спробою завдати шкоди ЄС, або його членам.

29 березня прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей підписала лист про початок Brexit.

Незважаючи на те, що Мей заявляла про так званий «жорсткий» Brexit, сторони мають майже два роки, щоб узгодити всі формальності процедури.

12 грудня 2017 року Тереза Мей заявила, що розмір компенсації, яку країна заплатить за вихід з Європейського союзу, складе від 40 до 44 мільярдів євро. За словами прем’єрки, співпраця ЄС і Великобританії в майбутньому продовжиться.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Римська Декларація ЄС: задовольнити усіх і вистояти після втрати Великої Британії.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile