Велика Британія видала ордери на арешт російського «сумнівного майна», у зв'язку із отруєнням екс-розвідника Сергія Скрипаля та його доньки.

Велика Британія видала ордери на арешт російського «сумнівного майна», у зв'язку із отруєнням екс-розвідника Сергія Скрипаля та його доньки.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на міністра оборони Британії Гевіна Вільямсона.

«Уже є ордери на арешт сумнівного майна, по відношенню до якого у Великій Британії нещодавно вже почав діяти новий закон. Наша ціль забезпечити, щоб будь-яке майно, здобуте незрозумілим чином, було обліковано, і для цього вживаються всі заходи», — заявив Вільямсон на прес-конференції в Талліні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Отруєння Скрипаля: чим росіяни володіють у Британії і чиї статки можуть заморозити.

За словами британського міністра, він не готовий розказати про можливі наступні кроки Британії проти Росії, адже про це має повідомити прем'єрка Тереза Мей. 

«Уряд найближчі тижні та місяці буде дуже старанно працювати над цією проблемою», — підкреслив Вільямсон.

Раніше міністр оборони Об'єднаного Королівства заявляв, що «Росії потрібно забратися та замовкнути».

Нагадаємо, що 14 березня прем'єрка Британії Тереза Мей оголосила про видворення з країни 23 російських дипломатів, у зв'язку із можливою причетністю Москви до отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля. 

Під час обговорення можливих санкційних заходів проти Росії, очільник МЗС Британії оголосив про санкції проти найближчого оточення Путіна.

В Росії ж оголосили про видворення британських дипломатів у відповідь на заходи, запроваджені Об'єднаним Королівством.

Уряд Британії відмовляється від купівлі російського газу та шукає нових постачальників.

Поділитись: