УКРАЇНА

Британцю з російського каналу заборонили в’їзд в Україну через візит до Криму

10 липня, 2018 14:15
УКРАЇНА/Британцю з російського каналу заборонили в’їзд в Україну через візит до Криму
Зберегти
Вигляд
Громадянину Британії, який працює журналістом на одному з російських каналів, заборонили в’їзд в Україну через візит до анексованого Криму.

Громадянину Британії, який працює журналістом на одному з російських каналів, заборонили в’їзд в Україну через візит до анексованого Криму.

Про це повідомив речник Державної прикордонної служби Олег Слободян.

Британця зупинили в аеропорту «Бориспіль» під час оформлення пасажирів рейсу з Лондона.

«Як виявилося, чоловік працює журналістом та ведучим програми «Поедим поедим» на одному із телеканалів РФ.  Встановлено, що дана особа порушувала правила в'їзду/виїзду на/з тимчасово окупованої території Криму», — написав Слободян у Facebook.

Пасажир підтвердив, що був в анексованому Криму у вересні-жовтні 2015 року. Унаслідок цього британцю заборонили в’їзд в Україну на три роки.

Наприкінці червня прикордонники не пустили в Україну громадянку Великої Британії, кореспондентку пропагандистського каналу Russia Today Полу Слієр, яка прилетіла до Києва на конференцію Організації з безпеки та співробітництва в Європі.

Раніше в Україну не пустили російського журналіста Євгенія Прімакова, який також прилетів до Києва для участі в конференції ОБСЄ.

Пов`язані новини