Будівництво мосту у Станиці Луганській завершили, він вже відкритий.

На відкритті мосту був присутній президент України Володимир Зеленський.

«За два дні повністю все буде відкрите. Так мені сказав голова обласної держадміністрації. Тобто все готове... Ми розраховували, що міст буде будуватись протягом 3-4 місяців. Спочатку побудували пішохідний міст і тому зараз, щоб відкрити цей міст треба розбирати конструкцію пішоходного мосту... 2-3 дні і буде все відкрито», — зазначив глава держави.

Зеленський також підкреслив, що на трьох ділянках в зоні проведення ООС на Донбасі, де було здійснено розведення сил і засобів сторін, в даний час немає обстрілів.

Водночас, як передає кореспондент hromadske, після того, як президент поїхав зі Станиці Луганської, міст все ж відкрили.

Раніше влада заявляла, що міст у Станиці Луганській планують відкрити після ремонту до 27 листопада 2019 року.

4 жовтня завершили зведення тимчасового деревʼяного мосту на контрольно-пропускному пункті «Станиця Луганська».

Ми існуємо завдяки вам! Підтримайте незалежну журналістику – фондуйте нам на Спільнокошті та долучайтеся до спільноти Друзів hromadske.

Відновлення мосту через річку Сіверський Донець у районі Станиці Луганської є частиною міжнародних зобов’язань України для покращення гуманітарної ситуації на лінії розмежування. 27 червня 2019-го спостерігачі ОБСЄ підтвердили розведення підрозділів ЗСУ та бойовиків біля Станиці Луганської, яке було необхідне для початку ремонту моста.

Незалежні завдяки вам

Ми працюємо незалежно від політиків та олігархів. Наша журналістика існує завдяки вам. Ви можете підтримати нас, а ми зможемо продовжити розповідати, що насправді відбувається.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile