Гендиректор Державного концерну Укроборонпрому Павло Букін заперечує свою причетність до розкрадань оборонці, про які йдеться у розслідуванні Bihus.Info. Він також заявив, що не збирається у відставку.

Так, глава концерну назвав неправдивою інформацію про отримання ним «відкатів» з купівлі авіаційних висотомірів.

«Отримання якоїсь винагороди категорично заперечую. Це неправда», — заявив він.

За словами Букіна, деталі не закуповувалися за завищеною ціною.

«У нас є відповідна процедура відбору постачальників. Зафіксована в часі і документах, в листуванні. Ми готові всю цю інформацію надати за запитом будь-якого правоохоронного органу», — сказав Букін.

Він також заявив, що не планує йти з посади на час можливих перевірок.

«Якщо потрібно буде, щоб я звільнився або усунувся від посади - я з жалем, але зроблю це. Спокійно і без політизації», - додав він.

Нагадаємо, програма «Наші гроші з Денисом Бігусом» випустила розслідування, у якому йдеться, що син заступника секретаря Ради національної безпеки й оборони Олега Гладковського — Ігор є учасником схем з розкрадання в оборонному комплексі України. Олег Гладковський, своєю чергою, є близьким другом президента Петра Порошенка. За даними розслідувачів, керівництво концерну Укроборонпром знало про шахрайські оборудки й давало на них згоду.

Перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський звернувся до правоохоронців із заявою про перевірку фактів з розслідування програми «Наші гроші» та попросив тимчасово зупинитийого повноваження на посаді. Порошенко його відсторонення підтримав, а 4 березня підписав указ про звільнення з посади першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

4 березня Порошенко підписав указ про звільнення з посади першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, який разом із сином фігурує в розслідуванні.

Також 4 березня вийшло ще одне розслідування, в якому йдеться про корупційну схему під час ремонту військово-транспортних літаків Ан-26 на заводі концерну Укроборонпром. Державний Укрспецекспорт закупив через посередників запчастини з РФ за ціною, в 7 разів вищою за реальну, а учасники схеми заробили на цьому 300 тисяч доларів. До розкрадань, як з’ясували журналісти, прямо причетний звільнений заступник секретаря РНБО Олег Гладковський та керівник Укроборонпрому Павло Букін.

Поділитись: