Чернівецька обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій звернулася до Державної комісії ТЕБ та НС із пропозицією ввести особливий режим в’їзду та виїзду в межах області та заборону міжобласного пересування пасажирського транспорту.

Про це повідомив голова Чернівецької облдержадміністрації Сергій Осачук.

Рух під час дії особливого режиму дозволять лише для вантажного транспорту, щоб забезпечити функціонування економіки області.

На думку глави ОДА, такі заходи необхідні, аби запобігти поширенню коронавірусу та максимально обмежити людські контакти із сусідніми областями.

«Шановні буковинці, просимо врахувати, що особливий режим в’їзду та виїзду може діяти до 24 квітня. Рішення про запровадження обмеженого режиму приймає Державна комісія ТЕБ та НС, тому про час введення таких заходів буде поінформовано додатково», — додав Осачук.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

У світі вже понад 600 тисяч людей з коронавірусом.

За офіційними даними МОЗ, станом на 10 ранку 28 березня в Україні зафіксовано 311 випадків зараження коронавірусом, з них 8 — летальні. Водночас 5 пацієнтів одужали (4 дорослих і 1 дитина).

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.
Поділитись: