В Україні станом на ранок 28 березня лабораторно підтверджено 311 випадків COVID-19. З них 8 виявилися летальними (3 нових за останню добу). Водночас 5 пацієнтів одужали (4 дорослих і 1 дитина).

Про це заявили в Міністерстві охорони здоров'я.

Там зазначили, що загалом за добу зафіксували 93 нових випадки. 

У Центрі громадського здоров’я уточнили, що по одному новому летальному випадку зафіксували в Івано-Франківській, Рівненській та Сумській областях. 

Раніше було відомо, що від коронавірусу в Україні померли 71-річна жінка у Житомирській області, дві жінки: 56-річна і ще одна — в Івано-Франківській, 33-річна — у Чернівецькій, 68-річний чоловік — у Тернопільській.

Перші випадки COVID-19 за минулу добу зафіксували у Хмельницькій, Чернігівській, Сумській, Харківській, Полтавській та Миколаївській областях. Наразі коронавірусу в Україні не виявили лише на Кіровоградщині. 

Карта поширення коронавірусу в Україні станом на ранок 28 березня
Фото:

Центр громадського здоров'я

Зазначимо, що станом на вечір 27 березня в Україні було зафіксовано 310 пацієнтів з COVID-19. Відтак за ніч зафіксували ще один випадок.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 28 березня у світі офіційно зафіксували 597 458 випадки коронавірусу, 27 370 пацієнтів померли, 133 373 — вже одужали.

Поділитись: