Колишній президент США Джордж Буш-старший вибачився після того, як актриса Хезер Лінд звинуватила його в сексуальних домаганнях.

Колишній президент США Джордж Буш-старший вибачився після того, як актриса Хезер Лінд звинуватила його в сексуальних домаганнях.

Про це пише ВВС.

Лінд розповіла, що 93-річний Буш, сидячи у візку, доторкнувся до неї ззаду, й укинув брудний жарт, коли їх фотографували.

«Він мене сексуально домагався, коли я позувала для фото. Він не потиснув мені руку. Він мене торкнувся ззаду, коли його дружина Барбара Буш стояла поруч. Він брудно пожартував. І потім, коли його фотографували, знову до мене доторкнувся», — зазначила вона.

У кінці свого поста Лінд додала хештег #MeToo («Я також»). Його використали понад мільйон жінок і чоловіків, які стали жертвами сексуальних домагань і вирішили розповісти свої історії. Поштовхом до початку кампанії послужив скандал з голлівудським продюсером Харві Вайнштейном.

Актриса написала про це в Instagram, але проте потім видалила пост.

Натомість в офіційно поширеному для ЗМІ прес-релізі йдеться:

«Президент Буш ніколи, ні за яких обставин не стане навмисно завдавати кому-небудь душевний біль, і він приносить щирі вибачення за те, що його спроба пожартувати образила пані Лінд».

Голлівудського продюсера Харві Вайнштейна виключили зі складу Британської академії кіно після того,  як американська газета New York Times оприлюднила матеріал, у якому продюсера звинувачували в сексуальних домаганнях.

Журналісти писали, що Вайнштейн домагався молодих актрис і співробітниць його кінокомпанії.

Після публікації New York Times, Анджеліна Джолі та Гвінет Пелтроу також звинуватили Вайнштейна в домаганнях і розповіли, коли й за яких обставин це сталося.

Пізніше голлівудська акторка Макгоун звинуватила продюсера Вайнштейна у зґвалтуванні.

Квентін Тарантіно заявив, що знав про дії Вайнштейна по відношенню до жінок.

Наразі у Британії розслідують три нових епізоди сексуальних домагань з боку голлівудського продюсера Харві Вайнштейна. 

ЧИТАЙТЕ: #ЯТакож: як жінки в США почали всесвітній флешмоб проти домагань

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: