Центральна виборча комісія зареєструвала першого кандидата у президенти, колишнього міністра екології Ігоря Шевченка.

Відповідна постанова опублікована на сайті ЦВК. Шевченко подав документи у перший день президентської кампанії 31 грудня, а Центрвиборчком мав п’ять днів на реєстрацію кандидата.

Заяву Шевченка перевірили та встановили, що вона повністю відповідає усім вимогам про вибори президента. Уповноваженим представником Шевченка з правом дорадчого голосу став адвокат Маркіян Галабала, який захищав інтереси, зокрема, Міхеїла Саакашвілі.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019.

Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. 

Станом на грудень вже налічувалося понад 30 кандидатів, які оголосили про намір брати участь у президентських перегонах. Зокрема, про намір балотуватися в президенти заявили лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, міський голова Львова Андрій Садовий, голова «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко, народна депутатка від БПП Ольга Богомолець тощо.

Петро Порошенко заявив, що оголосить про балотування на виборах після початку виборчої кампанії.

Згідно з останнім соцопитуванням, чинний президент України Петро Порошенко вийшов на другу позицію у передвиборчому рейтингу, обійшовши шоумена Володимира Зеленського. Лідером залишається очільниця партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заочні дебати українських політиків: шарм, нудьга і чужі заслуги

Поділитись: