Лютеранська церква у Сан-Франциско подала до суду на сервіс відеоконференцій Zoom після того, як під час уроку з вивчення Біблії хакер показував «огидне порно».

Про це повідомляє CNN.

Під час онлайн-уроку 6 травня більшість присутніх були літні люди, кажуть у церкві. Так, через 42 хвилини уроку відеозустріч зламав хакер і почав показувати порно.

«Сюжети відео були огидними — вони зображували дорослих, які займаються сексом одне з одним, а також немовлят і дітей, які піддавалися сексуальному і фізичному насильству з боку дорослих», — йдеться у заяві церкви.

У позові представники церкви заявляють, що для Zoom у пріоритеті прибуток, а не захист даних користувачів. Вони вимагають відшкодування збитків за недбалість, вторгнення у приватне життя та порушення законодавства про захист прав споживачів у Каліфорнії.

Адвокат церкви Марк Молумфі зазначив, що позов до суду подали після того, як Zoom «відмовився серйозно сприймати проблему».

Натомість у компанії заперечують. У Zoom запевнили, що у день інциденту вони встановили особу хакера, а також «вжили заходів з блокування його доступу на платформу і повідомила про хакера у відповідні органи».

Також у Zoom закликали оновити програму, широко не розповсюджувати ідентифікатори та паролі зустрічей в інтернеті, щоб захистити себе від можливих хакерських зламів.

Нагадаємо, у Сінгапурі тимчасово припинили використовувати Zoom для навчання після того, як хакери показали дітям порно під час онлайн-уроку.

Поділитись: