Міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет запропонував перемістити частину міністерств до головної будівлі уряду, що розташована на вулиці Грушевського у Києві. Приміщення цих міністерств держава могла б продати.

«Місяць тому, коли я почав працювати у Кабміні, мене вразило, як багато площі тут використовується неефективно. Багато залів для нарад. Великі незатишні коридори. Велетенські кабінети керівників. За попередніми підрахунками, у будівлю теоретично можуть в’їхати додатково до 1000 людей», — повідомив Дубілет у Facebook.

Він запропонував частині міністерств переїхати зі своїх офісів, розкиданих по всьому Києва, до головної будівлі уряду, а приміщення цих міністерства виставити на приватизацію.

Сам Дубілет також вирішив переобладнати свій кабінет міністра Кабінету міністрів під опенспейс на більш ніж 20 робочих місць.

Кабінет міністра Кабінету міністрів Дмитра Дубілета та план його переобладнання під опенспейс
Фото:

Дмитро Дубілет

25 вересня Дубілет пропонував зібрати всі міністерства під одним дахом — у будівлі уряду на Грушевського. Він додав, що до кінця 2020 року він має намір централізувати все, що можна, де це не заважатиме ефективній роботі. «Я впевнений, що у цій централізації є великий потенціал не тільки з міністерствами, а й з іншими органами влади, аж до регіонів», — додав він.

Раніше прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявляв, що з 1 жовтня Україна має повністю відмовитися від паперового документообігу. Згодом в уряді уточнили, що відмовляться від обміну паперовими документами між відомствами, а не паперового документообігу загалом.

Поділитись: