У зв’язку з масштабними паводками на Прикарпатті Укрзалізниця з 24, 25 червня 2020 року тимчасово скасовує курсування 7 приміських поїздів.

Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

Так, з 24 червня не курсуватимуть 4 приміські поїзди: Коломия — Снятин, Снятин — Коломия, Ворохта — Івано-Франківськ та Івано-Франківськ — Ворохта.

Також з 25 червня Укрзалізниця скасує курсування трьох поїздів: Снятин — Коломия, Коломия — Снятин, Ворохта — Івано-Франківськ.

«Просимо пасажирів враховувати ці зміни у графіку руху приміських поїздів під час планування подорожей», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на Прикарпатті через негоду перекрили рух деякими дорогами. Так, у селі Буковець стався зсув верхнього шару ґрунту. Внаслідок чого дорогу державного значення Р-24 «Татарів — Кам'янець-Подільський» повністю перекрили.

У місті Галич рух перекрили на автомобільному мосту через Дністер на трасі Н-09 «Львів-Івано-Франківськ».

Крім того, через негоду в Івано-Франківській області підтоплено 4596 житлових будинків у 165 населених пунктах та зруйновано 90 мостів. Довелося відселити 285 людей.

Раніше повідомлялось, що уряд розробить план дій для ліквідації наслідків негоди на заході України.

Синоптики попереджають про повінь на заході України з 23 до 25 червня. Очікується високий дощовий паводок у Чернівецькій, Івано-Франківські та Львівській області. Подекуди рівень води у річках може піднятися на 3,5 метра.

Поділитись: