Найбільший у світі виробник презервативів — компанія Karex Bhd, яка виробляє кожен п'ятий презерватив у світі — попереджає, що світ дуже скоро може зіткнутися з дефіцитом їхньої продукції. Через пандемію постачання впали майже на 50%, а запаси розраховані тільки на два місяці.

Про це з посиланням на дані компанії повідомляє Bloomberg.

Своє виробництво в Малайзії компанія відновила зовсім недавно, після тижневого простою через карантин. Зараз там може перебувати тільки половина робітників, щоб дотриматися заборони влади, спрямованої на стримування коронавірусу.

Представництва у Китаї та Індії теж постраждали від пандемії й не можуть працювати на повну силу.

Водночас попит на презервативи збільшився практично вдвічі, бо, за словами виконавчого директора компанії Го Міа Кіато, люди зараз утримуються від народження дітей «через невизначене майбутнє».

Крім проблем з карантином всередині країн, презервативи зараз складно експортувати через закриті кордони. Не виключено, що дуже скоро виробникам доведеться підняти ціни.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми даними, у світі офіційно зафіксували 664 924 випадків інфікування коронавірусом.

Станом на ранок 29 березня в Україні зафіксували 418 випадків коронавірусу. З них 9 — летальні. Водночас 5 пацієнтів одужали — 4 дорослих і 1 дитина.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.
Поділитись: