У китайській провінції Хубей відновлюють авіасполучення після двох місяців обмежень для запобігання поширенню коронавірусу.

Про це повідомляє Xinhua.

З 28 березня Служба цивільної авіації Китаю у провінції Хубей відновила усі пасажирські та вантажні рейси за внутрішніми маршрутами. Досі залишається закритим лише міжнародний аеропорт в місті Ухань.

25 березня в Хубеї також скасували обмеження на виїзд у всіх районах, крім Уханя. Усі контрольно-пропускні пункти на виїздах зі швидкісних автомагістралей, автомагістралі національного і провінційного рівня були знову відкриті протягом двох днів.

Місто Ухань, в якому проживає 11 мільйонів людей, закрили на карантин 23 січня. Саме у цьому місті вперше зафіксували хворобу. В Ухані припинили роботу вокзали, аеропорт, громадський транспорт та громадські заклади.

Нещодавно там повідомили, що частково знімуть карантин.

Так, 28 березня в Ухані відновили діяльність метро. З 9 ліній метро в місті запустили 6. На кожній станції пасажирам будуть міряти температуру тепловізором.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми даними, у світі офіційно зафіксували 664 924 випадків інфікування коронавірусом. У Китаї, який раніше був лідером за кількістю заражених, наразі 82 057 пацієнтів із коронавірусом. З них 75 576 пацієнтів уже одужали.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.

Поділитись: