У Херсоні через перейменувати вулиці Лютеранської на честь Катерини Гандзюк прихильники та противники цього рішення зірвали сесію міської ради та влаштували бійку. Про це повідомляє місцеве видання «Гривна».

Серед людей, які прийшли на сесію міськради з плакатами, були ті, хто підтримують перейменування вулиці та ті, хто проти.

Зокрема, серед присутніх були і родичі загиблих в АТО бійців. Вони хочуть, аби вулицю назвали іменем командира батальйону «Херсон».

Згодом сварки у сесійній залі переросли в бійку, в якій взяли участь учасники АТО та члени організації «Національний корпус».

Після бійки правоохоронці почали виводити всіх із приміщення. Поліцейські та бійці Нацгвардії перегородили вхід до будівлі. Тоді сутички продовжились на вулиці, не дивлячись на те, що між Нацкорпусом та учасниками АТО стіною стояли правоохоронці.

Двох учасників бійок забрали до відділку за участь у заворушеннях.

Минулого тижня у Херсоні також протестували проти перейменування вулиці на честь активістки Катерини Гандзюк.

22 лютого у Херсоні вирішили перейменувати вулицю Лютеранську на вулицю імені Гандзюк. За це рішення проголосували 38 депутатів.

Нагадаємо,31 липня 2018 року у Херсоні біля під'їзду чоловік вилив на радницю міськголови Херсона кислоту. Катерина Гандзюк потрапила до реанімаційного відділення. 4 листопада Катерина Гандзюк померла у лікарні.

Поліція перекваліфікувала справу Гандзюк на закінчене умисне вбивство.

Гандзюк критикувала обласне управління Нацполіції Херсонщини й інші органи влади. Восени 2017-го вона у дописі на Facebook звинуватила начальника Управління захисту економіки Нацполіції в області Артема Антощука у вимаганні від міської влади хабара — 3% від сум усіх підрядів і тендерів. Відтак Антощук написав заяву «заднім числом», що йому нібито пропонували хабар. А згодом правоохоронці прийшли з обшуками на роботу до самої Гандзюк.

Напад на Гандзюк сколихнув українське суспільство. Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International закликало правоохоронців до результативного розслідування атаки на Катерину Гандзюк.

Поділитись: