Низка виноробних компаній у Криму можуть припинити своє виробництво через брак скляної тари: постачальники пляшок відмовляються співпрацювати з півостровом через санкції США.

Про це повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на голову «асоціації виноробів Криму» Олексія Липко.

Зокрема, виробництво можуть зупинити винні заводи Севастополя, «Золота Балка», «Бельбек», «Масандра», «Новий світ», «Інкерман» та Alma Valley.

Одна з двох компаній, яка постачала на півострів скляні пляшки для вина, змінила власника та отримала американського акціонера, після чого оголосила про повне припинення співпраці з кримськими клієнтами. Водночас інша компанія не здатна виробляти необхідні обсяги склотари.

Наразі низка кримських виноробних компаній вже отримали повідомлення про припинення постачання склотари.

Раніше ЗМІ повідомляли, що санкції США за агресію в Керченській протоці стосуватимуться «Північного потоку-2».

Як повідомлялось, США та ЄС майже узгодили пакет санкцій проти Росії за агресію у Керченській протоці.

За даними Bloomberg, санкції Заходу коштували Росії 6% ВВП.

Перші санкції проти РФ за анексію Криму та війну на Донбасі США запровадили у 2014-му. Обмеження торкнулися ключових секторів російської економіки. Під санкції потрапили «Роснафта», газова компанія «Новатек», державні Зовнішекономбанк і Газпромбанк, а також підприємства російського оборонно-промислового комплексу.

16 березня 2014 року на території Автономної Республіки Крим провели невизнаний світовою спільнотою референдум про статус півострова. Президент Росії Володимир Путін 18 березня 2014 року оголосив про «включення Криму до складу РФ» — таким чином Росія анексувала український півострів. Україна, Європейський союз та Сполучені Штати не визнали результати голосування на так званому «референдумі».

Поділитись: