Через ураган «Ірма» відключать дві АЕС — 9 млн людей залишаться без світла

10 вересня, 2017 15:11
default/Через ураган «Ірма» відключать дві АЕС — 9 млн людей залишаться без світла
Зберегти
Вигляд
Ураган «Ірма» вже дістався Флориди, — задля безпеки реактори двох АЕС вимкнуть, а без світла залишаться 9 мільйонів людей.

Ураган «Ірма» вже дістався Флориди, — задля безпеки реактори двох АЕС вимкнуть, а без світла залишаться 9 мільйонів людей.

Про відключення АЕС повідомив 9 вересня керівник енергетичної компанії Florida Power & Light (FPL) Ерік Сілоджі.

Він зазначив, що такий сценарій є «безпрецедентним випробуванням для компанії», яка, до слова, входить до п'ятірки  провідних операторів енергорозподільної мережі Флориди.

«Ми готуємося до гіршого. При такій швидкості вітру мова вже не йде про відновлення ліній електропередач. У деяких районах їх доведеться прокладати заново», — пояснив глава Сілоджі.

Вимкнуть станцію Turkey Point в Хомстеді, яка 25 років тому витримала «лобове зіткнення» з ураганом «Ендрю», і продовжувала функціонувати, хоча і зазнала збитків на мільйони доларів.

Другий об'єкт розташований в окрузі Сент-Люсі.

«Ці підприємства є одними з найміцніших і надійно спроектованих в світі. Однак ми не збираємося ризикувати», — додав глава FPL.

Нагадаємо, що влада штату наказала евакуюватися 5,6 млн жителів.

Раніше через ураган «Ірма» у Флориді оголосили надзвичайний стан. Перед цим надзвичайний стан оголосили у Пуерто-Ріко.

Раніше ураган «Ірма» зруйнував 95% французької частини острова Сен-Мартен у Карибському морі, жертвами стали щонайменше 6 людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Урагани з власним ім’ям: найбільші буревії Америки.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини