Ідеолог передвиборчої кампанії Зеленського Руслан Стефанчук заявив, що не розповідав виданню LIGA.net жодних персональних пропозицій з кадрових призначень. Він назвав інформацію, яку опублікувало видання і посиланням на нього та ще одного члена «Зе!команди» «повним фейком». У виданні підтвердили, що Стефанчук не повідомляв журналісту про кадрові пропозиції, й заявили, що отримали цю інформацію від інших співрозмовників.

Раніше LIGA.net написало, що неофіційно їм назвали такі кандидатури на призначення: глава МЗС — екс-міністр фінансів Олександр Данилюк, Генпрокурор — екс-прокурор США Марта Борщ або екс-голова Національного антикорупційного управління Румунії Лаура Ковеші, глава СБУ — Ігор Смешко. Хто саме назвав ЗМІ не уточнило.

У штабі Зеленського наголосили, що зараз триває процес аналізу та відбору кандидатур для призначення на державні пости, які перебувають у компетенції президента. Кандидатів оголосить сам Зеленський до голосування у другому турі.

«Жодних кадрових рішень у команді Володимира Зеленського не ухвалювали. Більш того, вони не будуть кулуарними, бо ж недарма ми запитували українців, кого вони хотіли би бачити на ключових посадах», — заявили у штабі.

Згодом на сайті видання з’явилося оновлення із текстом: «Після публікації Руслан Стефанчук написав у себе в Facebook, що кадрові пропозиції під час розмови з журналістом не давалися. Це правда. Прізвища справді називали інші співрозмовники журналіста — іншого і не стверджувалося. Щоб зняти непорозуміння абзац про кадри ми переписали точніше». 

Крім того Стефанчук заявив, що «це не 10 перших кроків», а «виборчі і поверхневі витяжки» з тривалого спілкування з журналістом LIGA.net. 

У LIGA.net прокоментували це так: «Стефанчук заявляє, що за результатами розмови журналіст самостійно склав план. Це неправда. Журналіст озвучив ідею тексту і ставив питання про те, якими будуть перші кроки Зеленського. Все це є на аудіозаписі розмови. Ми готові її опублікувати».

Поділитись: