Учителя з французького міста Конфлан-Сент-Оноріон обезголовив житель Москви чеченського походження. Він назвав убитого «псом Макрона» і виклав фото його голови у Twitter.

Про це пишуть низка французьких ЗМІ, зокрема Actu17 та Le Parisien.

Російському виданню Baza в консульстві Росії у Франції підтвердили, що нападник — 18-річний чеченець з Москви. Нападник мав акаунт у Twitter «Чечен_270», він вже заблокований.

Але нападник встиг викласти там фото голови вбитого вчителя і написати: «Макрон, правитель невірних, я стратив одного з твоїх псів, який посмів принизити Мухаммеда».

Президент Франції Еммануель Макрон прокоментував напад, наголосивши, що це — ісламістський теракт.

Брутальне вбивство

16 жовтня чоловік напав і обезголовив 47-річного вчителя Історії та Географії, який напередодні показав дітям карикатури журналу Charlie Hebdo на пророка Мухаммеда, розповідаючи про свободу слова.

Після нападу зловмисник намагався втекти, але поліція застрелила його. Як пишуть французькі ЗМІ, він кинувся на них з криком «Аллах Акбар».

До розслідування вбивства долучили Національну антитерористичну прокуратуру Франції, порушено справу за статтями «убивство у межах терористично діяльності» та «терористична злочинна організація».

Поділитись: