Чорнобильську зону відчуження вирішили відкрити для відвідування в умовах карантину.  Однак під час відвідин зони будуть діяти певні обмеження, пов’язані із карантином.

Про це повідомляє Державне агентство України з управління зони відчуження.

«Обов’язковими умовами відвідування зони відчуження є проходження температурного скринінгу під час посадки в автобус до зони відчуження та на КПП «Дитятки», наявність у пасажирів масок або респіраторів, одноразових рукавичок та антисептичних засобів для оброблення рук, а також дотримання соціальної дистанції», — йдеться у повідомленні.

До відвідування зони відчуження не допускатимуть людей з температурою понад 37,2°C, а також тих, хто має симптоми респіраторних захворювань. Якщо таких людей виявлять під час проведення температурного скринінгу на КПП «Дитятки», до зони відчуження не допустять всю групу.

Крім того, на період адаптивного карантину діятимуть обмеження на відвідування певних об'єктів. Зокрема, діятиме один маршрут, розрахований на один день — село Залісся, міста Чорнобиль та Прип’ять, об’єкт «Чорнобиль-2», село Копачі й оглядовий майданчик ЧАЕС. Максимум у групі може бути 10 людей.

Поділитись: