Міжнародна федерація футболу (ФІФА) порушила дисциплінарну справу проти двох членів штабу збірної Німеччини через їх поведінку після завершення матчу з командою Швеції на Чемпіонаті світу-2018.

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) порушила дисциплінарну  справу проти двох членів штабу збірної Німеччини через їх поведінку після завершення матчу з командою Швеції на Чемпіонаті світу-2018.

Про це повідомляє Reuters.

24 червня відбувся матч між збірними Німеччини та Швеції. Німці вирвали перемогу на останній хвилині зустрічі завдяки голу півзахисника Тоні Крооса.

Зазначається, що після завершення матчу прес-секретар збірної Німеччини Ульріх Фойгт та менеджер Георг Белау підбігли до лави запасних шведів та показали грубі жести, внаслідок чого виникла сутичка.

Слід зазначити, що Німецький футбольний союз вже вибачився за цей інцидент.

«Це була емоційна гра. Зрештою реакція та жести тренерського штабу по відношенню до шведської команди були надто емоційними. Це зовсім не в нашому стилі. Ми вибачилися перед тренером збірної Швеції та його командою. Просимо вибачення!», — йдеться у заяві.

Як повідомлялося, головного тренера національної збірної Іспанії Хулена Лопетегі відправили у відставку через таємні переговори з мадридським «Реалом» напередодні Чемпіонату світу-2018

Поділитись: