У програмі: новий закон про національну гвардію, зміни до процесуальних кодексів та створення директоратів у міністерствах.

Чи стане Нацгвардія новим «Беркутом», навіщо урядові директорати за мільйони та що ховається за змінами до правил проведення судових засідань — про це ми поговорили у програмі «Реформа» в прямому ефірі на Громадському.

Новий законопроект, що розширює повноваження Нацгвардії, який так обурив правозахисників, сьогодні був однією з тем програми. Про це у студії Громадського розповів речник Національної гвардії Вадим Голуб. 

Чи міг би допомогти Антикорупційний суд уникнути судового свавілля, що дозволяє зміни до процесуального кодексу проведення судових засідань — іще одне питання, яке турбує ведучого програми «Реформа» Андрія Андрушківа. Про це він розпитав народного депутата Руслана Сидоровича та експерта з питань судової реформи Михайла Жернакова.

Не пройшла повз увагу «Реформи» і тема директоратів в уряді — навіщо витрачати на них мільйони, поговорили з Олександром Саєнком — міністром Кабінету Міністрів України.

У новому телесезоні програма «Реформа» на Громадському стартувала з новим ведучим — Андрієм Андрушківим. Крім того, у новому телевізійному сезоні всі прямоефірні програми Громадського виходитимуть з оновленої студії.

4 вересня в першому випуску програми «Реформа» говорили про найгарячіші реформи осені: освіти та медицини.

Поділитись: