Життя

Чимало громадян готові до виходу Франції з ЄС — журналіст

23 квітня, 2017 22:21
Життя/Чимало громадян готові до виходу Франції з ЄС — журналіст
Зберегти
Вигляд
Чимало французів вважають, що вихід країни з Євросоюзу та зони євро відбудеться безболісно, оскільки вони вважають Францію великою і без цього.

Чимало французів вважають, що вихід країни з Євросоюзу та зони євро відбудеться безболісно, оскільки вони вважають Францію великою і без цього.

Про це розповів в ефірі Громадського французький оглядач і журналіст Себастьян Гобер.

«Коли французи ставлять для себе питання про Європу чи про спільну валюту євро, французи думають, що можуть обійтися без всього цього. Адже Франція були великою ще до всього цього. До створення Євросоюзу чи запровадження євро. А тому, якщо Франція захоче вийти з зони євро чи ЄС, міркують такі люди, це відбудеться безболісно. Це важлива думка, яка релятивізує та мінімізує наслідки можливого виходу Франції з Євросоюзу», — сказав журналіст.

Він також зазначив, що багато французів з пересторогою ставляться до багатства, фінансового світу та всьго, що пов'язане з лондонським Сіті чи європейським Центробанком.

«Це пояснює спокусу до повернення назад. Закривання від всього світу. Цю спокусу ми в нинішній президентській кампанії. Вона характерна для більшості кандидатів» — сказав він.

Нагадаємо, 22 квітня почався перший тур виборів президента Франції. За даними екзитполів, до другого туру пройшли лідерка ультраправої партії «Національний Фронт» Марін Ле Пен та позапартійний лідер руху «Рухаймося уперед!» Еммануель Макрон.

Детальніше про перебіг виборів у Франції читайте у трансляції Громадського: Вибори президента у Франції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому французькі виборці підтримують борців з Системою.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# вибори
# Франція
Пов`язані новини