Політика

На виборах у Франції лідирують Макрон і Ле Пен – екзит-поли

24 квітня, 2017 09:33
Політика/На виборах у Франції лідирують Макрон і Ле Пен – екзит-поли
Зберегти
Вигляд
lead
За попередніми даними екзит-полів у першому турі президентських виборів у Франції лідирують лідерка ультраправої партії «Національний Фронт» Марін Ле Пен та позапартійний лідер руху «Рухаймося уперед!» Еммануель Макрон.

За попередніми даними екзит-полів у першому турі президентських виборів у Франції лідирують позапартійний лідер руху «Рухаймося уперед!» Еммануель Макрон та очільниця ультраправої партії «Національний Фронт» Марін Ле Пен.

Про це повідомляє газета Le Figaro.

Так, результати опитувань на виході з виборчих дільниць показали, що лідером в першому турі президентських виборів у Франції став Макрон. Він набрав 23,7% голосів.

Друге місце в першому турі посіла Марін Ле Пен з 22%. Вона із високою ймовірністю може стати суперницею Макрона в другому турі.

Кандидат від «республіканців» Франсуа Фійон набрав близько 20%, приблизно стільки ж отримав ще один з фаворитів президентської гонки – лідер лівої партії «Нескорена Франція» Жан-Люк Меланшон.

Щодо інших кандидатів на президентську посаду, то навіть за попередніми даними їхнє відставання від лідерів президентських перегонів настільки суттєве, що вони тепер навряд чи зможуть скласти конкуренцію.

Детальніше про перебіг першого туру виборів президента у Франції читайте у трансляції Громадського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому французькі виборці підтримують борців з Системою.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини