УКРАЇНА

Чиновник Адміністрації президента Горащенков заперечив вплив на роботу НАЗК

15 листопада, 2017 21:52
УКРАЇНА/Чиновник Адміністрації президента Горащенков заперечив вплив на роботу НАЗК
Зберегти
Вигляд
lead
Співробітник Адміністрації президента Олексій Горащенков стверджує, що не є «куратором НАЗК» і не впливає на діяльність Національного агентства з питань запобігання корупції.

Співробітник Адміністрації президента Олексій Горащенков стверджує, що не є «куратором НАЗК» і не впливає на діяльність Національного агентства з питань запобігання корупції.

Про це Олексій Горащенков сказав у коментарі Громадському.

«Твердження пані Саломатіної щодо мого нібито впливу на рішення НАЗК не відповідають дійсності. Для приписуваного мені втручання в роботу цього органу не маю ані права, ані можливостей, ані часу, ані бажання», — сказав Горащенков.

Напередодні керівниця Департаменту фінансового контролю Ганна Саломатіна звинуватила Горащенкова у тому, що він нібито є «куратором НАЗК» від Адміністрації президента.

«Мені важко судити, якими є мотиви вчинку пані Ганни», — зазначив Горащенков.

Колишній помічник Петра Порошенка Олексій Горащенков зараз працює в Адміністрації президента і займається стратегічним плануванням і оперативним забезпеченням АП.

Горащенков є одним з 19 кандидатів на посаду директора Державного бюро розслідувань. Вже завтра, 16 листопада, конкурсна комісія має обрати директора ДБР. Народні депутати та посадовці у правоохоронних органах, з якими спілкувалося Громадське, називає Горащенкова як одного з фаворитів на посаду директора ДБР.

Раніше Соломатіна заявила, що саме Олексій Горащенков є так званим «куратором» за діяльністю НАЗК є посадовець Адміністрації президента.

14 листопада підлегла звинуватила главу НАЗК Корчак у фальсифікаціях і тиску під час перевірки е-декларацій. Глава департаменту фінансового контролю Національного агентства з питань запобігання корупції Ганна Соломатіна заявила, що НАЗК повністю контролюється владою.

Водночас, у НАЗК заявили, що позиватимуться на Соломатіну через звинувачення у фальсифікаціях. А в Адміністрації президента заперечили будь-який контроль над НАЗК.

Детективи НАБУ почали досудове розслідування щодо посадових осіб Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини