Шевченківський районний суд Києва на два місяці продовжив арешт Юрію Россошанському, обвинуваченому у вбивстві юристки Ірини Ноздровської у грудні 2017 року. Про це Громадському повідомив адвокат потерпілих Микола Бірюк.

Сторона обвинувачення обґрунтувала клопотання про продовження терміну тримання під вартою ризиками втечі обвинуваченого, тиску на свідків, знищення або спотворення речових доказів.

Сторона захисту наголошувала на тому, що ризики про які говорить прокуратура є необґрунтованими, їх підзахисний не винний, а злочин скоїли інші особи, встановити яких не спромоглась поліція під час досудового розслідування. Також сторона захисту наголошувала на тому, що на місці злочину відеокамерами були зафіксовані й інші особи, транспортні засоби, які не встановила поліція. Сам обвинувачений підтримав своїх адвокатів.

Суд продовжив арешт Юрію Россошанському, прокуратурою було зачитано обвинувальний акт. Також під час засідання сторони у справі визначилися з порядком дослідження доказів: спочатку буде допитано свідків та досліджено речові докази сторони обвинувачення, потім допитано потерпілих у справі, після цього допитано свідків та вивчено речові докази сторони захисту, в останню чергу допитають самого обвинуваченого.

Справа слухається за участі присяжних. Чоловіку інкримінують умисне вбивство, у разі доведення вини йому загрожує до 15 років або довічне позбавлення волі. Наступне засідання у справі відбудеться 18 лютого.

Нагадаємо, 29 грудня 2017 року в Києві зникла юристка Ірина Ноздровська, яка розслідувала справу про загибель своєї сестри унаслідок ДТП.

1 січня під Києвом у річці знайшли тіло Ноздровської. Поліція заявила про умисне вбивство.  

Увечері 9 січня Вишгородський суд узяв під варту на два місяці Юрія Россошанського, головного підозрюваного у вбивстві Ноздровської. Того ж дня на Київщині відбувся похорон Ноздровської.

10 січня начальник Кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін повідомив, що на підозрюваного вийшли через телефон, а згодом результати експертизи показали, що на потерпілій були виявлені частки, які належать Юрію Россошанському.

Ірина Ноздровська особисто вела справу про ДТП, у якому загинула її власна сестра. Головним підозрюваним у скоєнні ДТП є Дмитро Россошанський — син Юрія Россошанського, головного підозрюваного у вбивстві Ноздровської.

У липні 2018 повідомлялось, що підозру у справі Ноздровської змінили на умисне вбивство з особливою жорстокістю.

Поділитись: