На Київщині прощаються з юристкою та правозахисницею Іриною Ноздровською.

На Київщині прощаються з юристкою та правозахисницею Іриною Ноздровською.

Як повідомляє кореспондентка Громадського, з 9 ранку в селі Демидів біля будинку, де мешкала Ноздровська, збираються люди, аби попрощатися.

Люди зібралися, щоб попрощатися з Іриною Ноздровською Фото: Вікторія Рощина/Громадське

29 грудня у Києві зникла юристка Ірина Ноздровська, яка  розслідувала справу про загибель своєї сестри унаслідок ДТП. 1 січня під Києвом у річці знайшли тіло Ноздровської. Поліція вважає це вбивство умисним

27 грудня, захист винуватця ДТП, у якому загинула сестра Ірини,  Дмитра Россошанського в Апеляційному суді Київської області майже добився його звільнення з-під варти за амністією. Однак суд ухвалив відправити справу на перегляд і продовжив йому арешт на 60 діб. Ноздровська особисто вела цю справу і повідомляла про погрози. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Погрози, зникнення та великі справи: що відомо про вбивство правозахисниці Ноздровської.

2 січня у Києві близько 200 людей зібралися з вимогою знайти і  покарати убивць юристки Ірини Ноздровської, яка вела справу загибелі своєї сестри. Вони вимагали розслідувати вбивство Ноздровської главком, а не поліцією Київщини, під процесуальним керівництвом ГПУ.

8 січня МВС заявили, що поліція затримала підозрюваного в убивстві юристки Ірини Ноздровської. Наразі проводиться перевірка свідчень щодо його причетності до вбивства. У поліції не назвали особу підозрюваного, але вказали, що це мешканець Київщини. Поліція оголосила про підозру затриманому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліція повністю відтворила маршрут Ноздровської від роботи до метро

Поділитись: