Свідки вибуху авто у центрі Києва, під час якого загинув боєць чеченського добробату Тимур Махаурі, розповіли Громадському деталі події.

Свідки вибуху авто у центрі Києва, під час якого загинув боєць чеченського добробату Тимур Махаурі, розповіли Громадському деталі події.

Очевидиця Марія розповіла, що вона їхала у своєму авто неподалік Toyota, яка вибухнула.

«Почула гучний хлопок, побачила, що з машини вирвався стовп вогню. Це тривало кілька секунд... Верх від машини на всі боки розлетівся на шматки. На кілька секунд вулиця затихла. Потім почали виходити люди з машин», — розповіла вона.

За її словами, першою з автівки витягнули дитину, це була дівчинка.

«Коли почали звільняти людей, першої витягли дівчинку. Вона була у свідомості, її забрала швидка. Потім витягли жінку. У неї була відірвана частина кисті і вивернута нога... Потім побачили, що в уламках затиснуте тіло чоловіка, він був непритомний», — додала Марія.

Інструктор з тактичної медицини і домедичної допомоги Іван, який випадково виявився неподалік місця події, повідомив, що вибух був настільки потужний, що його він відчув за декілька сот метрів.

Він розповів, що одразу попрямував до місця події, а коли з'ясував що трапилось, спробував надати першу медичну допомогу постраждалій.

«Жінка була у досить важкому стані, у неї була частково відірвана кисть правої руки... Удар прийшовся їй на прав сторону, у неї був осколковий перелом бедра. Накласти джгут, який був потрібен, просто не було куди», — зазначив він.

Нагадаємо, у п'ятницю ввечері, 8 вересня, у центрі Києва біля Бесарабського ринку вибухнув автомобіль, внаслідок якого загинув водій автівки.

Згодом стало відомо, під час вибуху авто у Києві загинув громадянин Грузії Тимур Махаурі – боєць чеченського добровольчого батальйону імені шейха Мансура.

За даними МВС, автомобіль був підірваний шляхом закладання вибухівки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Убивство в центрі Києва: Хто такий Тимур Махаурі?

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: