Асоціація міжнародних автоперевізників України домовилася з Міністерством інфраструктури щодо проведення 13 лютого спільного засідання, під час якого планують обговорити актуальні проблеми на ринку автоперевезень.

Про це УНІАН повідомили у страйковому комітеті Асоціації.

Обговорити планують, зокрема, питання видачі дозволів на виконання автоперевезень вантажів територією іноземних держав та збільшення квот дефіцитних дозволів на автоперевезення у низку країн.

Акцію протесту міжнародних перевізників, як уточнили в Асоціації, наразі призупинили.

Як повідомляла кореспондента hromadske, 12 лютого далекобійники й перевізники вийшли на акцію протесту під будівлю Кабінету міністрів. Вони пригнали у центр Києва десятки фур.

Протестувальники вимагали від уряду рівних умов отримання дозволів, скасування їх електронного бронювання, а також встановлення відповідальності за перевантаження транспортного засобу для вантажовідправника.

Через протест у поліції повідомили, що посилили заходи безпеки у центрі Києва. 

Наразі міжнародним перевізникам вантажів дозволи на їх перевезення в інші країни видають залежно від кількості транспортних засобів у компанії.

З 1 січня 2020 року подавати заявку на такий дозвіл в Україні можна онлайн, але отримати його — лише особисто в пунктах видачі, які працюють не щодня та не цілодобово. Через це утворюються тисячні черги. Окрім цього, перевізники переконують, що наявні дозволи скуповують онлайн та перепродують, а ті, хто займається перевезеннями, не може отримати дозвіл вчасно.

Поділитись: