Слідчі Державного бюро розслідувань провели обшуки в офісі девелоперської компанії «Сага Девелопмент» Андрія Вавриша. Раніше розслідування Bihus.info виявили причетність компанії до низки незаконних забудов — дозволи на них видавав сам Вавриш, працюючи в департаменті містобудування та архітектури КМДА.

Про це повідомив сам Андрій Вавриш у Facebook.

«Мої працівники спіймали купу інвестнянь від ДБР, що прийшли привітати із новим офісом, провели їм екскурсію, показали підприємство без [паперових] документів, повністю діджиталізоване, вони були вражені. Переймалися, чим можуть нам допомогти, як ще вони можуть розвивати інвестклімат країни», — зазначив Вавриш.

До допису він долучив фрагмент документа, в якому йдеться про досудове розслідування щодо законності зведення в Києві низки житлових комплексів.

У коментарі Bihus.info Вавриш підтвердив, що розслідування почали після публікації журналістами проєкту розслідування, але його начебто закрили у квітні цього року. Він також додав, що це втретє слідчі цікавляться «Сагою Девелопмент».

Нагадаємо, восени 2019 року журналісти-розслідувачі проєкту Bihus.info зняли серію матеріалів про діяльність Вавриша і його компанії. Зокрема, за даними розслідувачів, перебуваючи на посаді в КМДА, Вавриш фактично видав своїй же компанії дозволи на забудову Рибальського півострова.

Крім того, Вавриш отримав дозвіл будувати висотки на Печерську в Києві попри порушення і відсутність необхідної документації.

Розслідувачі Bihus.info пов’язують це з перемогою на президентських виборах Володимира Зеленського і приходом в політику Андрія Богдана.

Поділитись: